O firmie

Miło mi gościć Cię na mojej stronie!

Nazywam się Gosia Auguścik i jestem założycielką FizjoFemme. Moją misją jest pomoc kobietom na każdym etapie ich życia, dlatego stworzyłam przestrzeń, w której będziesz mogła czuć się zaopiekowana.

Chcę żebyś wiedziała, jak ważne jest dla mnie zdrowie kobiece. Szczególnie doceniam współpracę z kobietami w trakcie starań o ciążę, w ciąży, po porodzie, to dla mnie wielka ekscytacja, gdy mogę uczestniczyć w tym nadzwyczajnie ważnym okresie życia razem z Wami!

Pomagam kobietom borykającym się z bolesnym stosunkiem, kobietom z nietrzymaniem moczu oraz obniżeniem narządów miednicy- wówczas moim celem jest, aby poprawić Twój komfort życia.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, z tytułem magistra, na kierunku fizjoterapia. Po studiach, jednocześnie pracując w zawodzie, postanowiłam kontynuować działania w dziedzinie nauki i aktualnie  dokształcam się systematycznie, zagłębiając się w dziedzinie uroginekologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z krakowskich szpitali na oddziale ginekologicznym, gdzie zajmowałam się kobietami po operacjach brzusznych oraz pochwowych oraz na oddziale położniczym, gdzie miałam bezpośredni kontakt z kobietami rodzącymi i w połogu.

Aktualnie prowadzę gabinet fizjoterapii uroginekologicznej w Katowicach. Zajmuję się także edukacją i propagowaniem wiedzy z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej wśród kobiet w szkołach rodzenia, prowadząc warsztaty profilaktyczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, uczestniczę w kongresach i szkoleniach w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej, bez przerwy podnosząc swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży- to magiczne, że można wciąż odkrywać coś nowego na naszej pięknej planecie. Sportowo- od lat jeżdżę konno i uwielbiam te fascynujące zwierzęta. W wolnym czasie, w okresie zimowym jestem instruktorem na stokach narciarskich.

Do zobaczenia w gabinecie!

CERTYFIKATY I UKOŃCZONE SZKOLENIA

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA
FIZJOTERAPIA OGÓLNA

Zespół FizjoFemme

mgr Kinga Kruzel

Kinga Kruzel jest Certyfikowaną Terapeutką Uroginekologiczną, magistrem fizjoterapii, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Kinga o sobie: Uroginekologia to dziedzina w której spełniam się każdego dnia i stale kształcę po to, by jak najlepiej pomagać pacjentkom. Na co dzień pracuję na oddziale ginekologiczno-położniczym, gdzie spotykam się z kobietami w ciąży, w pierwszych godzinach i dobach po porodzie oraz z pacjentkami po zabiegach ginekologicznych.

Swoją wiedzę i doświadczenie przenoszę do gabinetu, gdzie spotykam się z pacjentkami z różnymi problemami nie tylko w obrębie dna miednicy, ale również z kobietami w ciąży, po porodzie oraz przed i po zabiegach ginekologicznych. Uwielbiam również spotykać się z kursantami w ramach Szkoły rodzenia, gdzie prowadzę zajęcia na temat przygotowania ciała do porodu.

Stale kształcę się w ramach kursów dotyczących uroginekologii, skończyłam szkolenie m. in. z terapii rozejścia mięśnia prostego brzucha oraz fizjoterapii w ginekologii i położnictwie.

Uwielbiam podróże, wielką przyjemność sprawiają mi wypady w góry oraz mecze siatkówki w każdym wydaniu.

mgr Marta Kozik

Marta Kozik jest Fizjoterapeutką Uroginekologiczną, magistrem fizjoterapii, Absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Marta o sobie: Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W swojej pracy skupiam się na fizjoterapii uroginekologicznej kobiet. Zajmuję się terapią kobiet w trakcie i po ciąży, przygotowaniem do porodu, dysfunkcjami dna miednicy, endometriozą, rozejściem mięśnia prostego brzucha i masażem. Stale poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach, dzięki którym posiadam narzędzia do zapewnienia kompleksowej opieki kobiet na każdym etapie ich życia.

Ukończone szkolenia w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej:

FIZJOTERAPIA W NIETRZYMANIU
MOCZU I STOLCA ORAZ W
OBNIŻENIU NARZĄDÓW MIEDNICY
MNIEJSZEJ

ENDOMETRIOZA W PRAKTYCE
FIZJOTERAPEUTY

PFS TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO
PORODZIE

PRZYGOTOWANIE DO PORODU

DIAGNOSTYKA MANUALNA DNA
MIEDNICY

ROZSTĘP MIĘŚNIA PROSTEGO
BRZUCHA- TERAPIA
KOMPLEKSOWA

KINESIO TAPING