I wizyta/ badanie USG

I wizyta jest konsultacją diagnostyczną- przeznaczona jest dla kobiet, które zgłaszają się do gabinetu po raz pierwszy. Składa się ona z kilku części.

W pierwszej kolejności na zebraniu wywiadu, dowiedzeniu się z jakimi dolegliwościami się do mnie zgłaszasz. W trakcie wywiadu zostaniesz zapytana o swój stan zdrowia, o ból, o przebyte operacje czy urazy. Możesz być poproszona o dokumentację medyczną, więc jeśli taką posiadasz- zabierz ją ze sobą na pierwszą wizytę. Wszystkie te informacje są dla mnie bardzo istotne, aby jak najlepiej poprowadzić diagnostykę.

Kolejnym etapem jest badanie- palpacyjne oraz  badanie USG. Wówczas oceniam postawę ciała, przeciążenia w ciele, pracę Twoich mięśni oraz sprawdzam czy struktury w ciele pełnią poprawnie swoje funkcje.

Pierwsza wizyta jest bardzo istotna, ponieważ na niej dowiesz się jak funkcjonuje Twoje ciało. Otrzymasz także diagnozę fizjoterapeutyczną. Na tej wizycie powiem Ci w jaki sposób możesz sobie pomóc w dolegliwościach, z którymi się zgłosiłaś. Tutaj również omówimy plan spotkań i dalszej wspólnej pracy.